<<  Firma  Profili >>

 

SEYHAN METAL; Sac, Metal ve Çelik konstrüksiyon sistemleri alanında faaliyet göstermektedir.

Firmamızın kurulduğu tarihten günümüze kadar müşterilerine tecrübe, geçerlilik ve güvenilirlik unsurlarının sağlanmasının garantisi olmuştur.

Başarılı çalışmaları neticesinde firmasına belirlediği kurumsal hedeflerine ulaşırken baz aldığı ilkeleri bir bir yerine getiren firmamız, sektördeki faaliyetine demir doğrama alanında başlamış, gün geçtikçe faaliyet alanını genişletmiş ve bir kaç alanda birden konusunda uzman personeli ile kurumsal bir şirket halini almıştır.

Ferforje, Çelik konstrüksiyon çatı, sac bükümü ve sac kesimi alanında uzman teknik personeli ve müşteri memnuniyetinden taviz vermeyen dinamik yapısıyla kaliteli hizmet sunumlarına devam etmektedir.

Hedef Kitle memnuniyetini önemsememiz yılların firması olmamızda en büyük etkendir. Bu etken aynı zamanda ileriye umut ve güvenle bakmamızda büyük bir motivasyon kaynağıdır.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman en iyi hizmeti sunmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Vizyonumuz; Müşteri, ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

Misyonumuz; Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak,

 
Seyhan Metal
Çelik Konstrüksiyon Sistemler